HAKKIMIZDA

Katibim Yapı

1997 yılından bugüne kadar birçok projenin malzeme temininde, montajında, endüstriyel sistem çözümünde başarılı olduk. Her geçen gün üstün kaliteye ulaşmak,%100 müşteri memnuniyetini yakalamak hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için azimle çalışıyoruz.

Şirketimizin hedefi

Gelişen, büyüyen, ülkemizin önemli projelerinde bulunmak, her geçen gün üstün kaliteyi yakalamak, sorunların çözümünde hızlı, doğru kararlar almaktır. Her alanda gelişen ülkemizin alt yapı inşaat işlerinde, kamu binaları konut, iş ve ticaret merkezleri projelerinde faaliyette bulunmak

Şirketimiz

Katibim Yapı, inşaat sektöründe uzun yıllar hizmet veren deneyimli iki ayrı firma yetkilisi tarafından 1997 yılında Katibim Yapı ve End.Malz.İnş.Tes.Taah.Ltd.Şti adı altında kurulmuştur.

Şirketin kuruluş amacı yurt içinde ve yurt dışında inşaat sektöründe sıhhi tesisat, Yangın Isıtma, soğutma havalandırma ve özellikle alt yapı tesisatlarında malzeme temini taahütü ve işletmeye alma şeklinde özetlenebilir,

Vizyonumuz

Kuruluşundan itibaren Konut, Toplu konut, Sosyal tesisler, İş ve Ticaret merkezleri, Otel Hastane, vb. binaların mekanik tesisat işlerinin projelendirilmesi malzeme temini, taahütü ve işletmeye alma sonrası bakım onarım hizmetleri vermektedir.

Katibim Yapı olarak bizler; tecrübeli bilgi birikimli dinamik kadrosu ile sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ekonomik çözümler üreten, beklentilere yönelik kaliteli hizmet sunan, % 100 müşteri memnuniyetini amaç edinen hedeflere sahibiz. Kuruluşumuzun çalışma prensipleri; müşterilerimize, sektördeki tüm ilgili imalatçı satıcı firmalara dürüst, güvenilir, samimi ve sürekli olmaktır.

Müşterilerimizde sürekli memnuniyeti sağlamak faaliyet alanlarımızdaki imalatçı firmalara, satıcılara dürüst güvenilir olmak ve sürekliliği sağlamak olacaktır.

E-BULTEN KAYDINIZI YAPIN!